Burak Kalıp Metal ve Plastik Sanayi

Burak Kalıp 1994 yılında kurulmuş olup, tamamen mekanik tezgahlarla faaliyete başlamış, süreç içerisinde bilgili ve tecrübeli bir kadroya sahip hale gelmiştir. Şuan sektörde kullanılan her türlü teknolojiye sahip otomatik prograsif kalıplar, ekipman ve takımlarıyla kaliteli ve yenilikçi üretim felsefesini benimsemiştir. Önceleri sadece kalıp imalatı, günümüzde ise kalıp imalatı başta olmak üzere trafik ikaz reflektör, acil çıkış imdat çekici, ilk yardım boyunluk, akü takviye kabloları imalat bölümünü de kurmuş ve aktif hale getirmiştir. Trafik araç gereçleri sektöründe oldukça deneyim sahibi olmuştur. Çok kısa bir süre zarfında trafik araçlarının kaza, arıza anlarında kullanabileceği her türlü araç gerecin imalatını Dünya standartlarında uygun şekilde üretim yapmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Türk metal ve plastik sanayisine sağladığımız yüksek standartlı ve kaliteli kalıplar, trafik araç gereçleri konusunda müşterilerimizin en önemli iş ortağı olmak. Müşteri kavramında çözüm ortağı ve memnuniyet kaynağı olarak sürekli gelişmeyi ve paylaşmayı hedef edinen bir şirket olmak. Yüksek performanslı hızlı uygun maliyetli ve teslim sürelerine sadık kalınarak üretim yapmaktır. Müşterilerinin memnuniyeti ve haklarının korunması Burak Kalıp'ın ana prensibidir. Mükemmel ürünler yaparak ilk baskıda kullanıma hazır halde servis etmek. Bunu başarmak için çalışanlarımız müşterilerimiz tedarikçilerimiz gibi paydaşlarımızın talep ve beklentilerini mükemmellik yolculuğunda karşılamak.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sisteminden taviz vermeden büyümek ve sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak ve sahip olduğumuz sistemi ulusal ve uluslar arası mevzuatlara uygun şekilde etkin olarak kullanmak.

Ercan AKCASAN
Genel Koordinatör

Referanslarımız

Tüm Hakları Saklıdır © Burak Kalıp 2009
Design By Hakan Alptekin